Chcete vyzkoušet 100% elektrické či plug-in hybridní vozy a poznat sílu elektromobility na vlastní kůži?
Tak přijďte na Peugeot Emotion Day od 1. června do 23. července a zažijte dokonale tichý chod motoru, okamžité zrychlení nebo pohon 4×4! Na místě bude k vyzkoušení také nejmodernější řada SUV, rodinný Rifter a další modely Peugeot.

V rámci roadshow pro vás máme navíc připravenou speciální nabídku financování. Při koupi elektromobilu či plug-in hybridního vozu Peugeot můžete čerpat úvěr s fixním úrokem pouze 2,9% včetně povinného pojištění. Více informací se dozvíte na roadshow či u vašeho prodejce Peugeot.

Těšíme se na vás.

Rezervovat jízdu

Soutěž o ceny

Peugeot 3008 Hybrid

V rámci roadshow PEUGEOT EMOTION DAY 2021 jsou pro vás připraveny soutěže o zajímavé ceny.
Pro účast v hlavní soutěži se stačí pouze registrovat na testovací jízdu na www.peugeotemotionday.cz, přijít na vybrané místo konání roadshow a vyplnit s hosteskou krátký dotazník. Tím se zařadíte do databáze, z níž po skončení akce vylosujeme výherce cen pořadatele a partnerů.

Čeká na vás např. 14-denní výpůjčka plug-in hybridního vozu Peugeot 3008 s pohonem 4x4, týdenní výpůjčka skútru Peugeot, dětská autosedačka HUGO, fotoaparát NIKON a další hodnotné ceny.

Pro návštěvníky s duší závodníků máme připravený simulátor Xseries 208 s možností vyhrát vstup a ubytování na Barum Czech Rally Zlín 2021 včetně zkušební jízdy s jezdcem stáje Ralexsport Davidem Štefanem ve voze Peugeot 208 R4!Peugeot 3008 Hybrid

Doprovodný program

V našem testovacím centru se těšíme i na děti!

Náš maskot LEV JACQUES jim nabídne zábavu v Igráčkově dětském koutku, na elektrokoloběžce Peugeot či na autodráze. A protože ví, co mají děti nejraději, nenechá je odejít bez balonku, lízátka s překvapením nebo vynikající zmrzliny Prima.

Pro děti:

IGRÁČKŮV DÉTSKÝ KOUTEK
AUTODRÁHA
ELEKTROKOLOBĚŽKA Peugeot
LEV JACQUES
OBČERSTVENÍ


Aktuality

14.5.2021

Maskot Peugeot Emotion Day 2021, lev Jacques, Vás zve na testovací jízdy a návštěvu testovacího centra.
Prohlédnout si můžete i závodní Peugeot 208 R4.
Přijďte s celou rodinou otestovat nejen elektrické a hybridní modely PEUGEOT, závodit se lvem Jacquesem na naší autodráze nebo si dát dobrou kávu a něco dobrého! Startujeme již 1. června v Praze u OC Letňany.